התקשרו אלינו 077-9971050

מקווים שהספקת לעבור על האתר שלנו ולקרוא על כל מה שאנו יודעים לעשות. 

בין אם זה על שירותי התרגום המקצועיים שלנו, בין אם על פתרונות הלוקליזציה המתקדמים שלנו ובין אם על פתרונות השפה האסטרטגייים שלנו.

אך בסופו של דבר, אין כמו מראה עיניים וצדק מי שאמר שתמונה שווה אלף מילים.

ממש פה ניתן לצפות וגם להנות ממספר דוגמאות מייצגות מעבודות שונות ומגוונות שביצענו עבור לקוחותינו, בין אם עבור אתר אינטרנט, חומרים שיווקים, קטלוגים, מסמכים טכניים ועוד.

צפייה מהנה!

רוצים גם אתם תרגומים מקצועיים ברמת גימור מעולה?

התקשרו אלינו 077-9971050

שירותי שפה נוספים מבית BlueLion

BlueLion תומכת במעל 90 שפות ווריאנטים מקומיים ועובדת עם מתרגמים מקצועיים בלבד, כאלו אשר הוכיחו ערך ואיכות לאורך זמן. אנו יודעים להתאים את המתרגמים שלנו אשר פזורים ברחבי העולם על בסיס קריטריונים מקצועיים. איתנו אתם מקבלים מתרגמים מומחים המתאימים לביצוע התרגום המתאים.

מה אנחנו יודעים לבצע?

* תרגום משפטי

* תרגום טכני

* תרגום רפואי

* תרגום שיווקי

* ועוד…


לוקליזציה היא הרבה יותר מתרגום. המטרה של הלוקליזציה היא להתאים מוצר ותכנים לשימוש בקרב קהלי יעד מקומיים ולכן אנו בונים עבורכם תהליך עבודה מסודר, המתבסס על הניסיון הרב שלנו בניהול פרויקטי לוקליזציה של תוכנות, אתרי אינטרנט, אפליקציות מובייל וניהול תכנים. וכל זה – למעל 90 שפות. 

אנחנו מאמינים שאנשים קונים רק את מה שהם מבינים ולכן פתרון הלוקליזציה מאפשר למקסם חווית שימוש של מוצרים בכל שפה שהיא.

פתרון אסטרטגי המתאים לחברות הנדרשות להתאים מספר רב של תכנים ו/או מספר רב של שפות ואשר רוצות ניהול מדויק, מהיר ויעיל של תהליכי העבודה.

החל מייעוץ לייעול תהליכי העבודה והגדרת יעדים, עבור לניהול סטנדרט שפה ועד לניהול מתמשך של פרויקטי תרגום אשר מתבסס על אסטרטגיית שפה שנבנית במיוחד עבור הלקוח.