לקוחות מספרים

מיכאל גלאי, עו"ד

Telit Networks


חברת Telit Networks פועלת בתחום האינטרנט של הדברים (IoT) ותקשורת בין מכונות (M2M) ונמנית עם פורצי הדרך בתפיסת ה-IoT כשירות, תוך הפחתה של סיכון וניהול כלי בדיקה בפריסות תפעוליות. כחברה גלובלית, הפועלת מול חברות וארגונים ברחבי העולם, אני, כיועץ המשפטי של החברה, נזקק לשירותי תרגום ברמה גבוהה של חומרים משפטיים כאלו ואחרים, כמובן - תוך ביצוע בלוחות זמנים קצרים. (ככה זה בחברה שלי. הכל דחוף). בשנת 2016, התחלתי לעבוד עם חברת Blue Lion, לאחר מספר נסיונות קודמים ולא מוצלחים עם חברות אחרות, ואני שמח לציין שאני מרוצה מאוד. BlueLion מספקת הצעות מחיר במהירות ובמקצועיות, עומדים בזמן שהתחייבו אליו (או אף מקדימים) והמחירים שלהם בהחלט סבירים. כמו שכתבתי למעלה, הכל בחברה שלי תמיד דחוף והעומס גדול. העובדה שהעבודה מול BlueLion היא בשיטת שגר ושכח, ואני יודע שאני יכול לשלוח את התרגומים ליעדם בלב שקט, ללא צורך בבזבוז זמן מיותר על תיקונים והגהות, מקלה מאוד על עבודתי. ממליץ על BlueLion בחום.

אבי נחמיאס

יקב רימון


יקב רימון הנו יקב ייחודי, עם מוצר ייחודי בעולם של ייצור יין מרימונים. יקב רימון גם מייצר בשיטות ייחודיות מוצרי קוסמטיקה ויופי מפרי הרימון. פנינו ל-BlueLion מכיוון שהיינו צריכים ליצור מוצרים שיווקיים כגון קטלוגים וברושורים בשפות שונות, כולל רוסית, אנגלית וסינית. BlueLion  מלווה אותנו בהצלחה כבר מספר שנים, ואנו יודעים כי ההשקעה הרבה שלנו במוצר הייחודי שלנו תשתקף גם בכל השפות אליהם אנו מתרגמים, וכי הלקוחות שלנו בעולם יוכלו לקבל את החוויה של המוצר גם דרך התוכן המתורגם, המנוהל עבורנו ע"י BlueLion. לא זו בלבד ש-BlueLion מתרגמת עבורנו את אותם חומרים עסקיים חשובים, אלא גם מכינה לנו אותם לפעילויות השיווק שלנו, כך שאנו חוסכים זמן יקר בתפעול התהליך, וכל זאת תחת קורת גג אחת.

מייק פולצ'ק

Cybready


CybeReady מספקת שירות מנוהל מלא בתחום אבטחת המידע, שהופך את משתמש הקצה למיומן בזיהוי הודעות דואר מתחזות. ובכך מצמצם בצורה אפקטיבית את הסיכון הצפוי לארגון. קיבלנו המלצה על BlueLion, לאחר שהתנסינו, ללא הצלחה, מול ספק אחר, בניהול עקבי של התכנים אותם אנו צריכים עבור לקוחותינו. השירות שלנו תומך בכל שפה שדרושה ללקוח, כך שהאתגר מבחינתנו הוא לא רק בתרגום התכנים שלנו לעשרות שפות, אלא גם בהתאמות תרבותיות וקונטקסטואליות נדרשות וגם בניהול התוכן, בצורה שתתאים לכל מדינה ומדינה. BlueLion בנתה עבורנו תכנית עבודה מסודרת, אשר מאפשרת ניהול פרוייקטים יעיל וחכם מצידנו, שבסופו של דבר – משתקף גם באיכות גבוהה של עבודה, אשר מתקבלת בברכה אצל השותפים שלנו ברחבי העולם, וזה מבחינתנו הדבר החשוב ביותר אצל שותף עסקי כמו BlueLion. אין כמו לקבל מחמאה מלקוח: "מאיפה הפולנית שלכם?"...ולהעבירה ל BlueLion.  

דנה ליבר-דולינסקי

קבוצת אלקטרה


כאחת החברות בעלות הביצועים המרשימים ביותר בנוף העסקי ההומה של ישראל, אלקטרה בע"מ נותנת מענה לכל הצרכים הקיימים בתחום המערכות האלקטרו-מכאניות הגדולות ופרויקטי הבנייה והתשתיות, תחת קורת גג אחת. הפעילות העסקית שלנו בארץ ובעולם דורשת שירותי תרגום מקצועיים במגוון רחב של תחומים עבור עובדינו ולקוחותינו בארץ ובעולם. אלקטרה היא חברה דינמית ומובילה בארץ ובעולם וככזו, אנו מייחסים חשיבות רבה לתוכן של המסמכים שמבחינתנו מהווים חלק אינטגרלי מהפעילות העסקית שלנו. לכן, בחרנו ב-BLueLion בזכות הניסיון, הידע ובעיקר השירות המדהים שמאפשר לנו לבצע את הפעילות שלנו ללא תקלות, ללא בזבוז זמן מיותר, תוך עמידה בלוחות זמנים קפדניים.

עמיחי גלטשטיין

IDenta


חברת IDenta הנה מובילה עולמית בפיתוח וייצור של מוצרים פורנזיים, לגילוי סמים וחומרי נפץ, וערכות בחינה לכלי ירי. כחברה אשר פועלת במדינות רבות, אנו נדרשים להתאים חומרים טכניים ושיווקיים רבים שלנו לכל שפה בה אנו מוכרים, ולכן פנינו לשמחתנו לחברת BlueLion. אנו בחברת IDenta עובדים עם חברת BlueLion תקופה ארוכה, אנו מרוצים מאוד ממהירות התגובה ומקצועיות התרגום, ומהתוצר הסופי שאנו מקבלים מהם, שמאפשר לנו ליצור פעילות עסקית יעילה ואפקטיבית כאחד, ולדעת כי הלקוחות שלנו יבינו בדיוק מהו מערך המוצרים שלנו וכיצד להשתמש בו בצורה נכונה. תמיד יש אוזן קשבת ויעילה שפועלת על הצד הטוב ביותר לרצונו של הלקוח. יישר כוח גדול, אנו ממליצים בחום לשתף פעולה איתם.