אסטרטגיית שפה

כל סוג תוכן שמתורגם משפה אחת לאחרת, דורש התייחסות מקצועית משלו. כשמתרגמים מסמך משפטי או אתר אינטרנט שלם - סוג התרגום, תהליך העבודה, קהל היעד ומטרת התרגום שונים בתכלית.

כשאסטרטגיית השפה נבנית נכון מהרגע הראשון - נחסכות רוב המהמורות שבדרך.

אנחנו, ב- BlueLion Language Services יודעים לבנות בשבילכם את אסטרטגיית השפה ולחסוך לכם הרבה מאוד כסף, לכל אורך התהליך. כחלק מהשירות שאנחנו מעניקים, אנחנו מריצים גרסת ניסיון, ללא תוספת תשלום, ומוודאים התאמה טכנית וביצועית מלאה. בעקבות המהלך הזה, אנחנו מצליחים לחסוך למענכם חלק ניכר מהאתגרים שמתגלים לרוב רק בשלב ההרצה או העלייה לאוויר.

חברת BlueLion Language Services מומחית בלימוד מהיר של אופי העסק וה-KPI (מדדי המפתח העסקיים להצלחתו). עם דרישות התוכן של העסק, הבנה מקיפה של קהל היעד והשפה ממקור ראשון - אנחנו מתכננים אסטרטגית פעולה.

במסגרת בניית אסטרטגית שפה, BlueLion Language Services עובדת עם כל הפורמטים: XML, iOS ואנדרואיד, וכמובן HTML, ASP, PHP ו- Word. במסגרת בניית אסטרטגיית שפה אנחנו עובדים מול הרפרנטים הרלוונטיים בארגון ומתכננים יחד תהליך עבודה מסודר: הכרת הפלטפורמות הנדרשות להתאמה, כיצד ניתן להתאים אותן בצורה היעילה ביותר, חיסכון רב בכסף ועלייה מהירה יותר לאוויר.

אנחנו מעניקים לכם ניהול תוכן מתקדם וזמינות למתרגמים מהארץ ומהעולם, דרך שרתי ענן. השילוב בין מומחים ברמה הגבוהה ביותר לתכנות הטובות בשוק - מייעל ומוזיל את התהליך ברמה משמעותית.

השירות של BlueLion Language Services מאפשר לכם להיות שחקן משמעותי במגרש המשחקים העולמי.